Angajam asistent medical stomatologie pentru Policlinica Sala Palatului

Daca iubesti oamenii, daca iti place sa ajuti, daca vrei sa faci parte dintr-un proiect social frumos si daca esti un profesionist desavarsit:

VINO IN ECHIPA NOASTRA!

Cerinte

  • Studii de specialitate;
  • Experienta pe stomatologie constituie un avantaj;
  • Excelente abilitați de comunicare și relaționare;
  • Persoana empatica, dinamica, activa;
  • Autorizatie de libera practica valabila;
  • Capacitate de planificare si organizare;

Responsabilitati:

  • pregatirea cabinetului pentru desfasurarea optima a actului medical;
  • asistarea medicului stomatolog in timpul manoperelor;
  • pregatirea materialelor necesare tratamentelor dentare/interventiilor ghirurgicale conform instrucțiunilor stabilite de medic;
  • curațarea/sterilizarea instrumentarului medical;
  • gestionarea stocului de materiale;
  • evidenta programarilor.

Oferta:

  • Salariu motivant;
  • Norma full time: 8 ore/zi de L-V;
  • Training de introducere in activitate.

Cum aplici:

  • trimite-ne CV-ul tau pe adresa frm@fundatiareginamaria.ro

Descrierea Companiei:

Policlinica Sociala Sala Palatului este un proiect social al Fundatiei Policlinici Sociale Regina Maria, deschisa in mai 2015.

Policlinica ofera contra-cost servicii medicale de medicina generala, consultatii de specialitate, imagistica, analize de laborator si stomatologie in 2 cabinete stomatologice. Pacientii majoritari sunt persoane cu venituri mici si foarte mici, pe care Fundatia doreste sa le ajute, dar si pacienti cu venituri peste medie, care prin plata lor sustin partial serviciile oferite persoanelor defavorizate.